מחירי קורסים וסדנאות

כמה עולה קורס צילום?

 

 • מה עלותו של קורס למתחילים?
 • כמה עולה סדנה בודדת? או סדנה זוגית?
 • מה כולל הקורס? כמה מפגשים?


טל ישראל מזמין אותך להתנסות בלימודי צילום מקצועיים: קורס צילום למתחילים, קורס למתקדמים, קורס פוטושופ לצלמים, לייטרום, סדנאות צילום בטבע ואף טיולי צילום בכל רחבי הארץ. לימודי צילום המשלבים הרבה כיף ומקצועיות רבה.
בדף זה מפורטים מחירי הקורסים והסדנאות


רשימת
הקורסים והסדנאות שלנו

 

קורס צילום למתחילים “אחת ולתמיד”

 

מחיר קורס צילום למתחילים

 

הקורס מיועד בראש ובראשונה לאנשים שיש להם תשוקה לצילום ושמעולם לא העזו לממש אותה. לאחר שנים הם חוזרים אלינו ומספרים שהקורס “אחת ולתמיד” היה בדיוק מה שהיו צריכים! מדובר בקורס המקצועי ביותר בארץ, קורס חווייתי ומעמיק של בית הספר לצילום של טל ישראל.

 

במסגרת קורס צילום למתחילים נלמד לעומק את יסודות הצילום:

 

✓ מבנה העין והמצלמה
✓ טיפוסי מצלמות והכרת האופציות במצלמה
✓ רזולוציה
✓ עומק שדה, צמצם, סגר והשפעתם
✓ איזון לבן
✓ זום אופטי וזום דיגיטלי
✓ טיפוסי עדשות ועדשות איכות
✓ חשיפה נכונה מהי
✓ מה אנו יודעים לעומת מה שאנו רואים
✓ מדידות אור
✓ יצירת קומפוזיציה של תמונה
✓ מסננים
✓ צילום במבזק (פלאש)
✓ צילום במאקרו
✓ צילום לילה
✓ אמת ושקר בצילום
✓ שימוש בקבצי RAW
✓ ועוד.

 

מטרתנו בקורס מתחילים היא שכל הבוגרים שלנו ידעו לשלוט במצלמה באופן מלא ולצלם במצב ידני כמו צלמים מקצועיים. רק כך התמונות שלכם יהפכו למרגשות ומרהיבות בדיוק כמו שדמיינתם אותן. הקורס מתאים לחסרי ידע בתחום הצילום או לבעלי ידע המעוניינים להעמיק את הבנתם ביסודות הצילום. הקורס מתקיים גם בירושלים וגם באיזור השרון, בפורמט אינטימי של קבוצות קטנות (עד 7 משתתפים בקבוצה).

 

מחיר הקורס: 1,500 ₪ (ניתן לחלק לתשלומים במידת הצורך)

 

 

סדנאות צילום “נפגשים קבוע” – התכנית החדשה!

 

סדנאות צילום

 

שמחים להזמין אתכם להצטרף אלינו לתכנית החדשה של “נפגשים קבוע” שנפתחת מחדש. מקומות אחרונים בקבוצה של ימי רביעי! “נפגשים קבוע” היא תכנית שנתית של מפגשי שטח מלמדים ומהנים המתקיימים אחת לחודש באתרים היפים ביותר בארץ!

 

אחת לחודש נפגשים, מצלמים, אוכלים ארוחות גורמה משובחות שמכינים המשתתפים בשטח – ונהנים מהחברה הטובה. התוכנית מאפשרת התנסות בנושאי צילום שונים לאורך השנה – צילומי לילה, צילום פורטרטים, צילום נוף, ארכיטקטורה, מקרו ועוד ודיוני עבודות קבוצתיים ואישיים המקדמים התפתחות אישית של כל אחד מהצלמים. כמו כן, בסוף השנה מתקיימת תערוכת צילום של בוגרי התכנית. התוכנית היא כמובן בהדרכתו של טל ישראל.

 

עלות מפגש: 210 ₪ (תשלום שנתי)
ימי ששי 10 מפגשים, כולל אחד כפול (כלומר 11 מפגשים): 2310 ₪
ימי שני וימי רביעי 10 מפגשים: 2100 ₪
*ניתן לחלק ל10 תשלומים

 

 

סדנת צילום זוגית בהנחייה אישית

 

מחיר סדנת צילום זוגית

 

הסדנה מיועדת לזוגות/חברים/משפחות המעוניינים לחוות יום מיוחד במינו שכל כולו צילום ואומנות. טל יוביל אתכם בכמה אתרים קסומים בטבע (את המיקום המדוייק נקבע בסמוך למפגש), בהם תצלמו תמונות יפיפיות מהן תוכלו להפיק אלבום דיגיטלי מרגש לסיכום היום.

 

במהלך הסדנה טל בעצמו יצלם אתכם (תוך כדי תנועה), ויעניק לכם זיכרון מתוק של רגעים מיוחדים מהיום הזה. מומלץ להגיע עם בגדים שלא נורא ללכלך קצת, ורצוי גם להביא צעיף (הפתעה)…

 

עלות הסדנה: 980 ₪

 

 

 

סדנת צילום משפחתית

 

סדנת צילום משפחתית

 

הסדנה המשפחתית שלנו נקראת “בדיוק בשבילכם” והיא נתפרת לפי דרישות המזמין. מזה כ-20 שנה סדנאות הצילום של טל ישראל מתקיימות מאילת ועד החרמון, מהבקעה ועד לחופי הים-התיכון, כאשר מעולם לא חזרנו על אותו מסלול פעמיים! מבחר האפשרויות גדול ומגוון, האתרים המדהימים דורשים אפס מאמץ על מנת שמקסימום האנרגיה תופנה לצילומים.

 

הלוקיישנים תמיד מותאמים לעונת השנה מבחינת מזג-האוויר, עבירות רכבים, פריחות, זרימת נחלים ועוד. המשתתפים הוותיקים, מופתעים בכל שנה מחדש מאתרים מקוריים ולא שיגרתיים שלעיתים נמצאים מתחת לאף. נשמח לשמוע מכם יותר ולבנות עבורכם תוכנית ליום צילומים מרתק, לימודי וחווייתי שתרגישו חובה להפיק ממנו אלבום דיגיטלי למזכרת.

 

עלות הסדנה: החל מ2,500 ₪

 

 

שיעור צילום פרטי, עם טל ישראל

 

טל ישראל

צילם: חיים אוסטרייכר, שהשתתף בסדנאות “נפגשים קבוע”

 

שיעור פרטי ממוקד לצלמים מתחילים/מתקדמים המעוניינים לשדרג את הידע האישי ולחוות שיעור מיוחד במינו שכל כולו צילום ואומנות. תוכן השיעור יותאם ליכולות הצלם ולרצונות אישיים.

 

במהלך השיעור טל בעצמו יצלם אתכם (תוך כדי תנועה), ויעניק זיכרון מתוק של רגעים מיוחדים מהשיעור. מומלץ להגיע עם בגדים שניתן ללכלך.

 

עלות השיעור: 540 ₪
וכל שעה נוספת: 270 ₪

 

“קטונתי”- קורס המאקרו הגדול של טל ישראל

 

קורס צילום מאקרו

 

קורס צילום מאקרו, לא רק לבעלי עדשת מאקרו!

 

הקורס יעסוק בעוצמתם של הפרטים הקטנים. נלמד טכנית ואמנותית לצלם פרטים קטנים שכמעט נסתרים מן העין, נגלה עולמות מופלאים וניווכח כמה יופי נמצא מתחת לאפינו.

 

נצלם מנקודת המבט של הדבורה, כרי עשב רכים, נמצא קטני-ארץ קשים, נלמד לתפוס רגעים מדהימים של תעופה, נלמד כיצד להתגבר על בעיות של עומק שדה בצילום מאקרו, כיצד לצלם חרקים שלא מפסיקים לנוע (וללא אלימות), נראה איך פותרים בעיות של תאורה בשטח באמצעים שונים ועוד ועוד.

 

הקורס כולל 6 מפגשים.

 

עלות הקורס: 1,500 ₪.

 

 

קורס פוטושופ לצלמים –

 

מחיר קורס פוטושופ לצלמים

 

“נדמה לך שאפשר בלי”- קורס פוטושופ סופר מקצועי בהנחיית נועם מימון, מומחה פוטושופ ותיק ומיומן.

 

סדנת הפוטושופ שתביא אתכם לקצה התמונה! בסדנא נתמקד בכלים החשובים והמדהימים בפוטושופ, המעניינים במיוחד אותנו הצלמים לעיבוד תמונה. במהלך הסדנא נלמד את האפשריות המרכזיות בתוכנה לטיפול בצבע, ניגודיות, גוון התמונה, חידוד ועוד ועוד.

 

ובעיקר חשוב וקריטי:טיפול ותיקון של אזורים מסוימים בתמונה.
נלמד טכניקות מתקדמות לעיבוד תמונה המאפשרות התערבות משמעותית בדימוי כמו הוספה או החסרה של חלקים בתמונה. תמיד נעבוד בפועל על תמונות שאתם (הסטודנטים) תביאו.

 

קורס חדש מתחיל ממש בקרוב. שווה להירשם כבר עכשיו!

 

עלות הקורס: 1,950 ₪

 

 

קורס לייטרום

 

מחיר קורס לייטרום

 

תוכנת Lightroom – איך הסתדרנו קודם בלעדיה? התוכנה שהפכה לכלי הכרחי לכל צלם!

 

תוכנת הלייטרום פותחה במיוחד בשבילנו הצלמים, ומטרתה לסייע לנו בארגון ועיבוד של תמונות שבאופן טבעי הולכות ונערמות בתיקיות המחשב. זוהי תוכנה קלה ואינטואיטיבית, נוחה, ומגוונת מאוד, מציעה מגוון פתרונות שיהפכו את קטלוג התמונות ועריכתן לחוויה נעימה ויצירתית.

 

הקורס הינו קורס מעשי, ממוקד, ומלא בהתנסויות. קורס מעולה שאינו דורש ידע מוקדם בתוכנת ה- Lightroom או בתוכנת הפוטושופ, ומקיף את כל שימושי התוכנה המרכזיים, לרבות: יבוא תמונות חדשות, קטלוגן, עיבוד התמונות וייצוא שלהן.

 

עלות הקורס: 1200 ₪

 

 

קורס תאורה – “הפלאש ואני”

 

צילמה: רות רייזין

 

הקורס שיאפשר לאור ללטף את התמונות שלכם בצורה מושלמת! בקורס נלמד כיצד אנחנו יוצרים את תנאי התאורה שלנו באופן אקטיבי.

 

בין נושאי הלימוד:

 

✓ מבוא לפלאש וניתוח עבודות שאתם מביאים
✓ הכרת הפונקציות והכפתורים לשליטה בפלאש
✓ בעיית מהירות הסינכרון ופתרונותיה
✓ שימוש בפלאש מילוי
✓ צילום עם פלאש בשמש
✓ הפעלה של הפלאש בעזרת טריגר – זוויות תאורה שונות ומשמעותן
✓ בחירת איזון לבן נכון
✓ צילום סטודיו מקצועי – תוצאות מקצועיות באמצעות ציוד פשוט ומינימלי כמו מטרייה ופלאש חיצוני
✓ טכניקות תאורה מתקדמות (אירועים, תאורה מעורבת ורפלקטורים) בתנאי תאורה מלאכותית בשילוב פלאש
✓ תאורה מעורבת + הבעייתיות שבתאורה מעורבת
✓ איזון ה”לבן” בצילום אירועים
✓ פתרון בעיית העוצמות השונות של תאורה בסט צילומים
✓ חשיבות מהירות הצילום באירוע
✓ כיצד נדע באיזה איסו לבחור?
✓ מדוע רעש גבוה פחות משמעותי בצילום אירועים?
✓ כיצד נחליט איזו תאורה תהיה הדומיננטית – תאורת הפלאש או התאורה המקומית?
✓ חשיפות ארוכות כדי לבטא את צבעוניות האירוע, השמחה והתנועה
✓ פלאש גיבוי

 

הקורס הוא מעמיק ומקיף, מלווה בהסברים בהירים ומדוייקים, בהנחייתו של האומן, הצלם – טל ישראל, מרצה לצילום זה יותר מ-20 שנה. הקורס מלווה בהתנסויות מעשיות רבות ומלמדות. הקורס יתקיים באיזור השרון בין השעות 16:00-21:00.

 

עלות הקורס: 800 ₪.

 

 

צפה עכשיו – סרטון שקיעה שצולם במסגרת סדנה
סרטון שקיעה שצולם ע”י משתתף בסדנאות “נפגשים קבוע” (אבנר ליבמן).

 

 

ללמוד מהטובים ביותר…

טל ישראל הינו צלם ותיק ומיומן, המתמחה בין השאר בצילומי טבע. בסרטון למטה תוכלו לצפות בעבודת השטח המפרכת עד להשגת התוצאה המושלמת. מחפש קורס צילום מומלץ? מורה עם שנים של ניסיון בהוראה? אנו מזמינים אולך לקורס צילום יוצא דופן. ההנאה מובטחת!

 

צפה עכשיו בסרטון קצר – צילום וידאו בטבע:

 

 

 

טעימות קטנות של טכניקת Time lapse, אחרי שלמדנו אותה ב”נפגשים קבוע” ברקים, צילם יוחאי כהן.

 

 

קורס צילום למתחילים

רוצים להרשם? צרו קשר עכשיו


  בוגרים ממליצים

  המפגשים של Tal Israel הם באמת משהו מיוחד!!! לא רק בגלל שקמים באמצע הלילה לנסוע מרחקים, כדי לתפוס את הזריחה בכל מיני מקומות שרק טל מכיר... אלא בגלל שאתה מרגיש שאתה לא המשוגע היחיד, ובגלל שאתה חולק את האושר הזה עם עוד משוגעים כמוך!!! ויש עוד משהו! צלמים מהטובים מצלמים אותך, כשאת קורנת כמו שרק אפשר כשיוצאים לצלם!! תודה חברים על התיעוד!!

  דבורה דוסקין

  היייייי, ואוו היה מממש כיף! הוא ממש נהנה, אהב את טל מאוד, ואפילו חושב ללכת לעוד סדנא כזו חחחח שניכם ממש מקסימים, סבלנים, מקצועיים, ויצירתיים 🤩 בררתי עם כל מיני אנשים שעושים סדנאות, ועוד בשיחה הראשונה שלי איתכם ידעתי שעליכם אני צריכה ללכת! והנה גם קצת תמונות שהוא צילם

  ניצן באבו

  כש"חיידק" הצילום זורם בעורקים, אין בעייה להתעורר בשעות הקטנות של הלילה. לשים את הציוד על הגב, ולצאת לנסיעה ארוכה, כשהיעד אינו ידוע. כמו בפעולה חשאית, מקבלים נ.צ. ברגע האחרון. נוסעים בלילה האפל ,כשאזעקת צבע אדום ברקע, נכנסים לשטח אש, מטפסים על גבעות, מתבוססים בבוץ, נרטבים בגשם, ומנציחים סיטואציות הזויות ומרגשות. מכינים ארוחת בוקר בשטח, ומתרגשים עם החברים "המורעלים" . את המראות, החוויות והסיפורים מאחורי המצלמה תוכלו לראות בתערוכה הקרובה .

  ציפי פרידנזון

  היי טל דרור מהצפון קודם כל ליאב נהנתה מאוד! אתה בנאדם מעניין, מקצועי ויודע להעביר בצורה הטובה ביותר. נהנינו מאוד מהסדנא ומהטיול הקטן. היה מלמד מצחיק ואותי אישית מלחיץ 😉 אמליץ בחום! תודה רבה!

  דרור מנצור

  לכל מי שרוצה להעמיק בעולם הצילום, מתחילים ומתקדמים, אני ממליץ בחום ללמוד עם Tal Israel, שמעבר לכישוריו המופלאים כצלם, הוא מורה ומדריך מצויין! סיימתי קורס מתחילים לפני שבועיים אצל טל. מלבד היכרות טובה יותר עם המצלמה, ולמידה על נושא הצילום לעומק, קיבלתי כלים חשובים להמשיך ולהתפתח באופן עצמאי, ולתת ביטוי טוב יותר למה שאני רוצה להוציא מהתמונות שלי. וחשוב לא פחות, יש עם מי לדבר ולהתייעץ גם לאחר שהקורס נגמר!

  עשהאל בן צרויה

  אז לא יצא לי אתמול בגלל שהייתי חייב לזוז .. אז ארשום לך ואגיד תודה ענקית על הקורס ! באמת שנהנתי מאוד ועזרת ולימדת אותי המון 🙏🏼 באמת שמח על הבחירה שלי ובאמת אגיד לקרן שבאמת עזרה לי לבחור נכון ואני אמשיך את דרכה ואמליץ כמובן לאנשים גם כי באמת לעומת הקורס הקודם שעשיתי זה מאוד הועיל לי ! אנחנו אני מאמין נהיה עוד בקשר ואני בטוח אצטרף לאיזה סדנה שתעניין אותי :) תודה ענקית 🙏🏼🙂

  עמית צור

  בתחילת הקיץ פירגנתי לעצמי חלום ישן, קורס צילום מדהים אצל Tal Israel. לאחרונה חזרנו מטיול של 12 יום עם הילדים ביער השחור. לראשונה צילמתי כמעט את כל הטיול במצב ידני. פתאום הצבעים מתקבלים אחרת, הכל כל כך הרבה יותר דומה למציאות. נשארה לנו מזכרת מהממת מטיול משפחתי נפלאה.

  ליטל בביצקי חבר

  יש שני סוגים של אנשים בעולם – טיפוסים של בוקר ואנשים שרוצים להרוג טיפוסים של בוקר... .. חייבת להודות שאני מהסוג השני... חוץ מהימים ש Tal Israel לוקח אותנו לצפות במחזה עוצר נשימה כזה...

  דבורה דוסקין רעננה

  ארבע בבוקר. בזמן שישנתם, יצאתי. טיפסתי במעלה הכביש המפותל לנס הרים. חושך. מזל שאני מכירה את הכביש. בנקודת המפגש אוטו בודד. אט אט מגיעים רכבים נוספים. אט אט מתחיל לעלות השחר. חוצים את הכביש, עמוסי ציוד ונכנסים לשביל שמוביל אותנו לתצפית על נחל שורק והרי ירושלים. המסך עולה וההצגה הטובה בעיר מתחילה. כל אחד מאיתנו תופס מקום בשורה הראשונה. שומרים על ריחוק חברתי. טוב, לפחות ניסינו. ואז היא מגיעה. לא, לא גלית קרן המדהימה שבלעדיה החוויה הזאת לא היתה שלמה. מגיעה הזריחה. בצבעים עזים חמים קרים הכל בעיני המתבונן הכל דרך העדשה. משם שמנו פעמנו לשמורה. תחנת רכבת ישנה ונטושה שהזמן עצר בה מלכת. ידיות שפעם מישהו משך והסיט רכבות ממסלולן העלו חלודה ועוררו בי מחשבות על ימים אחרים. ימים שהיו ולא ישובו עוד. לא הפסקתי לצלם וחזרתי בתחושה שלא צילמתי תמונות ממש טובות. זה קורה לי לא מעט. יוצאת לשיעור מעשי או למפגש צילום ואני קצת משתתקת מהיופי של הטבע. ואז, כשמנערים את אבק מתגלה האוצר. הנה הוא כאן לפניכם. צולם במסגרת "נפגשים קבוע 2020" חבורה של משוגעים לדבר. חובבי צילום וטבע בהובלתו והדרכתו של איש מקסים. מקצוען אמיתי. טל ישראל-כשצילום הופך לטבע talisrael.co.il היה לי מושלם, מדויק. חזרתי הביתה ועוד הספקתי להשלים יום עבודה. ככה זה כשעובדים בקפסולות. שמורת טבע נחל שורק עוד אחזור לא מיציתי #מילהשלאריאנה

  אריאנה חלק

  ידידה שלי למדה בסטודיו נחשב, הרבה שיעורים, מחיר בשמיים לא הבינה כלום לקחנו יחד שיעורים פרטיים, קצת השתפר אבל הקורס שלך ברור לחלוטין, מדהים, מעולה

  דני קרלין

  אני חייבת להגיד לך שאני לא זוכרת איך הגעתי אליך אבל אני כל כך שמחה שמצאתי אותך. כל המקומות , אחד , אחד, מה שאני אוהבת, עכשיו אני הולכת לעשות מחקר עליהם.. חג שמח! תודה וחג שמח ושנה טובה ! שיהי לנו שנה מלא מקומות חדשים וצילומים. ליאן סנדלר

  עו"ד ליאן סנדלר

  ידידה, אני מציע לך להעזר בצלם מקצועי ש"משוגע" לצילום בטבע. אחד כזה הוא טל ישראל, אני נעזרתי בו בימי וי"צו בסיור צילום בצפון. מוכשר מרתק וצנוע, אני מקווה שהוא עדיין כזה. על סדנא רחבת היקף בעין-גדי, ים-המלח לצלמים.

  יואב בן דור

  כשטל שלח לי נ.צ. בו עלי להתייצב בשעה 5 בבוקר ביום שישי לא הבנתי איך עשיתי לעצמי דבר כזה שהרי אפילו לחו"ל אני לא מוכנה לטוס בשעה כזאת (טוב עכשו המצב קצת השתנה - רק תנו לי לטוס כבר לכל מקום בכל שעה) אבל כשראיתי את הזריחה המדהימה הזו מעל ירושלים ששום צילום לא באמת מעביר את עוצמתה בלייב, ואת כל יצירי הטבע היפהפיים שהצלף הקוצני, פרפר סטירית היבלית והעכביש הקטן שמשחק סבתא סורגת עם הצמח הם רק דוגמא קטנטנה להם - הבנתי שעשיתי נכון ☺️ שיהיה לנו שבוע טוב ובריא ❣️

  גלית בורן

  זה עתה סיימתי קורס צילום למתחילים+קורס פוטושופ+ קורס תאורה, אחרי חצי שנה שהמצלמה התאבקה לה בארון, שאפילו להחזיקה לא ידעתי... אמיתי- טל ייעץ לי עוד לפני שנרשמתי לקורס- איזה מצלמה לבחור? עדשה? פלאש...? ציוד ועוד ועוד ועוד.... ועם בעיות קשב וריכוז קשות, התחלתי את הקורס והחומר הועבר בצורה הטובה ביותר, ברורה ומעניינת, תוך כדי התנסויות מעשיות שונות, ובזמן כל כך קצר קיבלתי הרבה ידע ומידע חיוני, שאיתו יכולה להמשיך לסגנונות שונים בענף הצילום, הודות למורה טל, שנהג איתי בסבלנות רבה, והמשיך לענות על כ-ל השאלות וממשיך ועוזר גם אחרי הקורס! ממליצה בחום על טל ישראל! ידע וניסיון רב, סבלנות, הדרכה מעולה. *עכשיו שיהיה לי בהצלחה בהמשך הדרך* תודה טל!

  בטי שירי

  סוגרים עונה היום לפני שנתיים לפי פיסבוק עלה לי זיכרון מהפעם הראשונה בה השתתפתי באופן פעיל ונחשפתי לקסם של המסגרת הכל כך מיוחדת הזו שנקראת "נפגשים קבוע" בהובלתו של טל ישראל Tal Israel שלנו. שנתיים אחרי, עם פז"מ של שתי עונות צילומים בחורף ובאביב, עם מגפיים בשלוליות ועם סנדלים במים, בזריחה ובשקיעה, מצפון ועד דרום... אנחנו שם, חבורה של משוגעים לצילום ולארוחות בוקר, נפגשים בשטח, אחת לחודש באופן קבוע, כדי להשקיע קצת בעצמנו, ולתת לכישרון ולאהבה שלנו לעדשות, נקודות מבט ומה שבינהם, לזרוח עם הנץ החמה. המושג הָנֵץ הַחַמָּה במקורות הוא ציון זמן בהלכה לרגע שבו נראית בוודאות הנקודה הראשונה מגוף השמש. הזמן הקודם להנץ החמה הוא "עלות השחר", והרמב"ם מכנה את הנץ החמה עצמה "עלות השמש". כל זה חשוב כדי להמחיש את חשיבותם של שני אנשים מיוחדים שהם בעבורנו "המאורות" בסיפור הזה ולנצל את ההזדמנות הזו שחמקה מאיתנו בפתיחת הגלריה, כדי להודות להם על פועלם, הלכה למעשה: לאיילת היקרה (ששמחתי לפגוש ולחבק לראשונה בגלריה בצורתה הלא וורטואלית:) הפועלת תמיד מאחורי הקלעים ודואגים לנו ברמת הארגון, תיאום התמונות לגלריה בטלפונים, וואטספים ומיילים, סוגרת עבורנו רישומים ושילומים, ודואגת עד לרמת השידוכים לגבי טרמפים:) היא בעבורנו כ"עלות השחר" של הפעילות שלנו ואנו מודים לה מאד על כך. ולטל ישראל, שהוא מהווה את "עלות השמש" עבורנו כפי שכינה הרמב"ם, לא רק בגלל הגותו במדרשים, בזוויות צילום ובסוגי פירות ופרחים מכל סוג שצצים בדרכנו בכל מפגש ומפגש, אלא גם ובעיקר בזכות העובדה שהוא היחידי שגורם לנו לצאת מהמיטות החמות אל הקור והחושך השכם בבוקר בבוקר. ואנו בזכותו מניעים רכבים ופקל קפה וכיבודים אחת לחודש בארבע וקצת, רק כדי לגלות מקום קסום חדש עם הנץ האור הראשון, אי שם על מפת הארץ היפה שלנו. -------------- התמונה האהובה עלי מכולם, היא לאו דווקא לקוחה משלל התמונות בגלריה שלנו, אלא היא דווקא תמונת הסלפי החודשית והמסורתית שלנו בין לוקישן ללוקישן, בה רואים את העיניים המחייכות שלנו באמת מהעובדה שעצרנו הכל ופינינו לנו זמן ומקום לעשות את הדבר שמביא לנו אושר מזוקק. צוחקים למצלמה, אוחזים בידינו בקפה או התה של הבוקר מפינתו המפורסמת של יורם, הצלחות עמוסות בפינוקים ובחביתות של אבי על שולחנינו והנוף העצום והיפה פתוח מאחורינו ומחייך גם כן, כאילו היה עוד דמות נוספת ששותפה ל"נפגשים קבוע". אי אפשר שלא להתרגש מהקבוצה המיוחדת והמקסימה הזו. מפגש של נשמות טובות, מגילאים שונים ומנקודות חיים שונות שהתחברו כדי לפתח את העין שלהם לצילום בחבורתא ובאהבה רבה. ועם תחילתה של עונה שלישית וחדשה בפתח, (שרובנו המשכנו וגלשנו אליה באופן טבעי לגמרי!:) קשה להתווכח עם ההצלחה שברגשות שלנו, מאלף ואחת סיבות שממלאות בנו צרכים כאלה ואחרים. אנחנו פה כי זה עושה לנו טוב. וקשה שלא להסתקרן ממה שעתיד עוד להגיע ולהפתיע, מהנופים, הלוקישנים, הארוחות והחברות שתצמח מכאן עד שנפגש בגלריה הבאה. ובאשר לגלריה הנוכחית, היא פתוחה לקהל הרחב עד ה-9.7. (בתיאום טלפוני המצורף בהזמנה מטה) מוזמנים בחום להגיע ולהתרשם...לא רק מהתמונות היפות והכישרון הרב של חבריי למצלמה כאן, אלא גם ובעיקר מהשראה שמקבלים כשמשוטטים בה, כיוון והיא כולה מורכבת מחלומות שפעם היו במגירה והיום הן תלויות לעינינו על 4 קירות הלב. --------- רגע! עצרו עם הטישו.... ולסיכום, כיאה לתואר שלי כ"מלכת הסלפי" של הקבוצה חח, אני מלאת סטוריז שלי ועלי ומזמינה את מי שאהב לקרוא סיפורים נוספים שלי אודות "נפגשים קבוע" ובכלל בבלוג שלי "זמן איכות" או פשוט להקליק גם כאן: דנה סתוי

  דנה סתוי

  שבוע טוב לטל היקר רציתי לומר לך שנהניתי מאוד מהסדנא, אתה בעיני, גדול המדריכים. משקיען, מקצוען וחביב! שיהיה לך רק טוב. בידידות, דייויד

  דייויד האריס ירושלים

  מאד ממליץ על טל ישראל. עשיתי אצלו בזמנו קורס, הסיורים שלו בנויים טוב יותר מסיורים אחרים שיצא לי לעשות בליווי מדריך, וההדרכה שלו ברורה, מותאמת לרמה הנדרשת. מנהל פורום צילום קפה mouse עכבר העיר בתגובה לשאלה בפורום לגבי קורס צילום.

  עמית אחד

  תודה טל. יש לי עוד המון לתרגל ולשפר אך סוף סוף מרגיש שיש לי את הבסיס. בעבר ניסיתי ללמוד מקורס אינטרנטי. כשהרגשתי שעדיין לא ברור לי לקחתי שיעורים אישיים עם צלם ידוע ועדיין הרגשתי חוסר אונים. רק איתך טל הצלחתי להבין מה הפלאש רוצה, ממני. אתה מורה גדול

  דני קרלין

  וכמובן, אי אפשר בלי אלבום החבר'ה!!! (הסלפי האמיתי לשגעון שלנו פעם בחודש:) "סלפי" על סיור הצילום שלנו בראש הנקרה והסביבה בשישי האחרון. שלוש ורבע בבוקר, זו השעה שפרדי סמס לצאת החוצה כי הוא בדיוק הגיע לאסוף אותי על מצלמותינו וחצובותינו, כאשר היעד הפעם "ראש הנקרה והסביבה":) אז אם לצטט את עומר אדם,"כמו איזה שני משוגעים בחוף...", חברנו לחבורת המשוגעים שלנו לדבר, קבוצת "נפגשים קבוע עם טל ישראל", ובלו"ז: הערנו את המונפורט בחמש בבוקר, נכנסנו לתוך הג'ונגל ומצאנו את "העיר האבודה", עלינו על טרק ימי שהביא אותנו קרוב לשחפים ולצוקים שהם כמו "אי בלב ים" בפינה הצפונית ביותר של המדינה בראש הנקרה, בירכנו לשבת שלום את חיילי חיל הים בביקורת הגבולות שלנו וקינחנו בפיקניק כיד המלך כהרגלנו בקודש. הנה הצצה לסלפי שלנו...תהנו. *איך התחיל הרומן הזה עם "נפגשים קבוע"??? הנה הסיפור המלא דנה סתוי

  הבלוגרית דנה סתוי

  מדהים, מעצבן כמה שזה פשוט

  תומר מידן

  סוגרים עונה היום לפני שנתיים לפי פיסבוק עלה לי זיכרון מהפעם הראשונה בה השתתפתי באופן פעיל ונחשפתי לקסם של המסגרת הכל כך מיוחדת הזו שנקראת "נפגשים קבוע" בהובלתו של טל ישראל Tal Israel שלנו. שנתיים אחרי, עם פז"מ של שתי עונות צילומים בחורף ובאביב, עם מגפיים בשלוליות ועם סנדלים במים, בזריחה ובשקיעה, מצפון ועד דרום... אנחנו שם, חבורה של משוגעים לצילום ולארוחות בוקר, נפגשים בשטח, אחת לחודש באופן קבוע, כדי להשקיע קצת בעצמנו, ולתת לכישרון ולאהבה שלנו לעדשות, נקודות מבט ומה שבינהם, לזרוח עם הנץ החמה. המושג הָנֵץ הַחַמָּה במקורות הוא ציון זמן בהלכה לרגע שבו נראית בוודאות הנקודה הראשונה מגוף השמש. הזמן הקודם להנץ החמה הוא "עלות השחר", והרמב"ם מכנה את הנץ החמה עצמה "עלות השמש". כל זה חשוב כדי להמחיש את חשיבותם של שני אנשים מיוחדים שהם בעבורנו "המאורות" בסיפור הזה ולנצל את ההזדמנות הזו שחמקה מאיתנו בפתיחת הגלריה, כדי להודות להם על פועלם, הלכה למעשה: לאיילת היקרה (ששמחתי לפגוש ולחבק לראשונה בגלריה בצורתה הלא וורטואלית:) הפועלת תמיד מאחורי הקלעים ודואגים לנו ברמת הארגון, תיאום התמונות לגלריה בטלפונים, וואטספים ומיילים, סוגרת עבורנו רישומים ושילומים, ודואגת עד לרמת השידוכים לגבי טרמפים:) היא בעבורנו כ"עלות השחר" של הפעילות שלנו ואנו מודים לה מאד על כך. ולטל ישראל, שהוא מהווה את "עלות השמש" עבורנו כפי שכינה הרמב"ם, לא רק בגלל הגותו במדרשים, בזוויות צילום ובסוגי פירות ופרחים מכל סוג שצצים בדרכנו בכל מפגש ומפגש, אלא גם ובעיקר בזכות העובדה שהוא היחידי שגורם לנו לצאת מהמיטות החמות אל הקור והחושך השכם בבוקר בבוקר. ואנו בזכותו מניעים רכבים ופקל קפה וכיבודים אחת לחודש בארבע וקצת, רק כדי לגלות מקום קסום חדש עם הנץ האור הראשון, אי שם על מפת הארץ היפה שלנו. -------------- התמונה האהובה עלי מכולם, היא לאו דווקא לקוחה משלל התמונות בגלריה שלנו, אלא היא דווקא תמונת הסלפי החודשית והמסורתית שלנו בין לוקישן ללוקישן, בה רואים את העיניים המחייכות שלנו באמת מהעובדה שעצרנו הכל ופינינו לנו זמן ומקום לעשות את הדבר שמביא לנו אושר מזוקק. צוחקים למצלמה, אוחזים בידינו בקפה או התה של הבוקר מפינתו המפורסמת של יורם Yoram Zamir, הצלחות עמוסות בפינוקים ובחביתות של אבי Avi Altalef על שולחנינו והנוף העצום והיפה פתוח מאחורינו ומחייך גם כן, כאילו היה עוד דמות נוספת ששותפה ל"נפגשים קבוע". אי אפשר שלא להתרגש מהקבוצה המיוחדת והמקסימה הזו. מפגש של נשמות טובות, מגילאים שונים ומנקודות חיים שונות שהתחברו כדי לפתח את העין שלהם לצילום בחבורתא ובאהבה רבה. ועם תחילתה של עונה שלישית וחדשה בפתח, (שרובנו המשכנו וגלשנו אליה באופן טבעי לגמרי!:) קשה להתווכח עם ההצלחה שברגשות שלנו, מאלף ואחת סיבות שממלאות בנו צרכים כאלה ואחרים. אנחנו פה כי זה עושה לנו טוב. וקשה שלא להסתקרן ממה שעתיד עוד להגיע ולהפתיע, מהנופים, הלוקישנים, הארוחות והחברות שתצמח מכאן עד שנפגש בגלריה הבאה. ובאשר לגלריה הנוכחית, היא פתוחה לקהל הרחב עד ה-9.7 בגלריית לב הפארק ברחוב יאיר שטרן 3, רעננה. (בתיאום טלפוני המצורף בהזמנה מטה) מוזמנים בחום להגיע ולהתרשם...לא רק מהתמונות היפות והכישרון הרב של חבריי למצלמה כאן, אלא גם ובעיקר מהשראה שמקבלים כשמשוטטים בה, כיוון והיא כולה מורכבת מחלומות שפעם היו במגירה והיום הן תלויות לעינינו על 4 קירות הלב. --------- רגע! עצרו עם הטישו.... ולסיכום, כיאה לתואר שלי כ"מלכת הסלפי" של הקבוצה חח, אני מלאת סטוריז שלי ועלי ומזמינה את מי שאהב לקרוא סיפורים נוספים שלי אודות "נפגשים קבוע" ובכלל בבלוג שלי "זמן איכות"

  דנה סתוי

  לאחר שנה וחצי של מפגשים מענינים מאתגרים ומלמדים עם טל שיש לו דרייב לקדם את נושא הצילום אצל תלמידיו אני מודיע בהכנעה שהראיה שלי על הסובב אותי השתנתה בעקבות הנחיתו של טל ,היכולות הטכניות התפתחו והשתפרו לעין שעור ועל כל זה אני רוצה להודות לך מכל הלב

  יששכר קורן

  לאחר שנה וחצי של מפגשים מענינים מאתגרים ומלמדים עם טל שיש לו דרייב לקדם את נושא הצילום אצל תלמידיו אני מודיע בהכנעה שהראיה שלי על הסובב אותי השתנתה בעקבות הנחיתו של טל ,היכולות הטכניות התפתחו והשתפרו לעין שעור ועל כל זה אני רוצה להודות לך מכל הלב

  יששכר קורן

  לכבוד: טל ישראל... " מורה טוב -מורה לחיים.." זה שרשם, חשב, כתב או כל דבר אחר שעשה עם משפט זה לא ידע כמה נכון הוא. כמה משמעות הוא קיבל בכל שיעור ושיעור איתך! רציתי לומר לך תודה על כמה דברים : תודה – על היחס החם ההבנה והסבלנות האין סופית ( כן, כן, גם כששאלו אותה שאלה 4 פעמים) תודה- על השיעורים בהם צחקנו , דיברנו, שיתפנו אחד את השני... ( גם בנושאים שבכלל לא קשורים ) תודה- על ההדרכה הממוקדת , וגם על הפחות ממוקדת..( "אתם לא צריכים לזכור את זה אבל רק שיהיה לכם בראש...") תודה- על כל הפעמים בהם חיפשת במקומי את הכפתור המתאים במצלמה  (כי לא תמיד התחשק לי לחפש בחוברת ההדרכה) : -) תודה – על זה שבכל שיעור לימדת אותנו ( ודאגת להזכיר לנו בכל רגע נתון) שהמצלמה  שלנו לא מסוגלת לעשות הרבה דברים ושצריך אחת יותר מקצועית, ( " המצלמה של ערן כן יכולה ...") תודה – שלימדת אותנו שצילום זה לא רק לקחת מצלמה וללחוץ על הכפתור (כי עד עכשיו חשבתי שזה רק זה..) ואחרון אחרון..... תודה ענקית על כל הפעמים בהם איימת להוציא אותי מהכיתה.... ובסוף ויתרת לי והשארת אותי בכל זאת... מעט  מאוד מורים עשו זאת בשבילי :-) לי אישית היה מ-ד-ה-י-ם ללמוד איתך....אז תודה גדולה! מקווה שעוד ניפגש...   - היחידה ללימודי חוץ אונ' בן גוריון

  דנית פ.

  זה עתה סיימתי קורס צילום למתחילים+קורס פוטושופ+ קורס תאורה, אחרי חצי שנה שהמצלמה התאבקה לה בארון, שאפילו להחזיקה לא ידעתי... אמיתי- טל ייעץ לי עוד לפני שנרשמתי לקורס- איזה מצלמה לבחור? עדשה? פלאש...? ציוד ועוד ועוד ועוד.... ועם בעיות קשב וריכוז קשות, התחלתי את הקורס והחומר הועבר בצורה הטובה ביותר, ברורה ומעניינת, תוך כדי התנסויות מעשיות שונות, ובזמן כל כך קצר קיבלתי הרבה ידע ומידע חיוני, שאיתו יכולה להמשיך לסגנונות שונים בענף הצילום, הודות למורה טל, שנהג איתי בסבלנות רבה, והמשיך לענות על כ-ל השאלות וממשיך ועוזר גם אחרי הקורס! ממליצה בחום על טל ישראל! ידע וניסיון רב, סבלנות, הדרכה מעולה. *עכשיו שיהיה לי בהצלחה בהמשך הדרך* תודה טל!

  בטי שירי

  טל יישר כח. אתה מקצוען, אתה נחמד ואתה בן-אדם - שילוב לא שכיח. להתראות

  מאיר קונפורטי רחובות

  טל. רגע לפני כניסת השבת ולאחר יומיים מרתקים ומאלפים , ברצוני להודות לך על אישיותך המכילה ,על סבלנותך והידע הרב. זה לא מובן מאליו לקבל יחס כה אישי חם ואוהד כפי שאתה משרה. אנו המלווים רואים עצמנו כחלק מהקבוצה ומשתדלים בזכותך לתרום להצלחתה. מאחל עוד שנים רבות של. צלומים חוויות ובריאות .

  אורי ברסלב

  היייייי, ואוו היה מממש כיף! הוא ממש נהנה, אהב את טל מאוד, ואפילו חושב ללכת לעוד סדנא כזו חחחח אתם ממש מקסימים, סבלניים, מקצועיים, ויצירתיים 🤩 בררתי עם כל מיני אנשים שעושים סדנאות, ועוד בשיחה הראשונה שלי איתכם ידעתי שעליכם אני צריכה ללכת!

  ניצן באבו

  טל. רגע לפני כניסת השבת ולאחר יומיים מרתקים ומאלפים , ברצוני להודות לך על אישיותך המכילה ,על סבלנותך והידע הרב. זה לא מובן מאליו לקבל יחס כה אישי חם ואוהד כפי שאתה משרה. אנו המלווים רואים עצמנו כחלק מהקבוצה ומשתדלים בזכותך לתרום להצלחתה. מאחל עוד שנים רבות של. צלומים חוויות ובריאות . אורי - הדוגמן באדום...

  אורי, מלווה את אשתו בסדנאות השטח